Często na blogach spotykałam się z postami, gdzie autorzy polecali swoje ulubione czcionki do pobrania. Dzięki temu czasem, poznałam coś nowego. Dlatego, postanowiłam, że dziś to ja podzielę się z Wami listą moich ulubionych, a w dodatku darmowych fontów. Może zainteresuje Was czymś nowym.

Wszystkie fonty, które dzisiaj tu zamieszczę są CAŁKOWICIE darmowe. Warto zwracać uwagę na to z jaką licencją je pobieramy. Są płatne czcionki, wersje demo. Są takie, które są darmowe ale tylko dla Waszego osobistego użytku. Natomiast ja dziś sięgam do tych z półki darmowe w 100%, czyli do zarówno do osobistego jak i komercyjnego użytku. Łapcie moje propozycje!

1. Beacon

Link do pobrania -> KLIK!

2. Bringshoot

Link do pobrania -> KLIK!
3. Honey Script

Link do pobrania -> KLIK!

4. Black Jack

Link do pobrania -> KLIK!
5. Debby
Link do pobrania -> KLIK!
6. Bolina
Link do pobrania -> KLIK!

7. Variane Script

Link do pobrania -> KLIK!

Jak możecie zauważyć, osobiście bardzo lubię czcionki, które wyglądają jak odręcznie pisane. Często takie wykorzystuję przy różnych plakatach i innego rodzaju projektach. Jedyny minus, są to fonty, które nie posiadają polskich znaków. Chociaż osobiście dla mnie nie jest dużym problemem dorobienie np. ogonka do litery ę 🙂

Co sądzicie o tych czcionkach? Spodobały Wam się jakieś?
A może sami macie listę swoich ulubionych?

23 thoughts on “Moje ulubione, darmowe fonty!”

  1. Bardzo podoba mi się twój szablon. Jest prosty, a przez to bardzo ładny.

    Co do czcionek, to ja wolę jednak mniej…zawijane? Nie wiem nawet jak to sprecyzować 🙂 Takie prostsze, o krągłych literach, to są czcionki, które lubię.

  2. Czcionki kreowane na odręczne są cudne. Dzięki Tobie znów pragnę bawić się grafiką, fotografią i wszystkim <3 Dawno tu nie zaglądałam, bo mam mało czasu, ale uwielbiam Twoja prace :))))

  3. Też lubię takie "pisane" czcionki. Black Jack jest bardzo ładna, powywijana, ale jednocześnie bardzo czytelna.

    Ostatnim razem zapomniałam, więc teraz dodaję: baaardzo podoba mi się nowy wygląd bloga, cudny nagłówek <3 Piękna kolorystyka, wszystko do siebie pasuje.

    Pozdrawiam! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.